Print Friendly, PDF & Email
Chirurgická ambulancia   
Lekár :MUDr. VOZÁR Pavol
Sestra:TRENČIANSKÁ Mária
Telefón+421(0)584833333
e-mailvozar.pavol@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
Pondelok7:0012:0012:3015:30
Utorok7:0012:0012:3015:30
Streda7:0012:0012:3015:30
Štvrtok7:0012:0012:3015:30
Piatok7:0012:0012:3015:30
Sobotaneordinuje
Nedeľaneordinuje

 

Traumatologická ambulancia   
Lekár :MUDr. UHRÍN Ján
Sestra:SLOBODIANIUK Oxana
Telefón+421(0)584833333
e-mailuhrin.jan@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
Pondelok7:0012:0012:3015:30
Utorok7:0012:0012:3015:30
Streda7:0012:0012:3015:30
Štvrtok7:0012:0012:3015:30
Piatok7:0012:0012:3015:30
Sobotaurgent
Nedeľaurgent

 

USG ambulancia   
Lekár :MUDr. MOJŽIŠOVÁ Jana
Sestra:
Telefón+421(0)584833333
e-mailmojzisova@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
Pondelok7:0012:1512:4515:30
Utorok7:0012:1512:4515:30
Streda7:0012:1512:4515:30
Štvrtok7:0012:1512:4515:30
PiatokNeordinuje

 

ORL ambulancia   
Lekár :MUDr. SUCHÁČOVÁ Jana
Sestra:UHRÍNOVÁ Elena
Telefón+421(0)584833333
e-mailsuchacova.janka@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
Pondelok7:0012:1512:4515:30
Utorok7:0012:1512:4515:30
Streda7:0012:1512:4515:30
ŠtvrtokNeordinuje
PiatokNeordinuje

 

Urologická ambulancia   
Lekár :MUDr. BALOČKO Rastislav
Sestra:SIMANOVÁ Alena
Telefón+421(0)584833333
e-mailbalocko.rastislav@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
PondelokNeordinuje
UtorokNeordinuje
StredaNeordinuje
ŠtvrtokNeordinuje
Piatok7:0012:3013:0015:30

 

Neurologická ambulancia   
Lekár :MUDr. ŠMOTKOVÁ Zuzana
Sestra:SIMANOVÁ Alena
Telefón+421(0)584833333
e-mailsmotkova.zuzana@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii

Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
PondelokNeordinuje
UtorokNeordinuje
StredaNeordinuje
Štvrtok7:0013:0013:3015:30
PiatokNeordinuje

 

Ortopedická ambulancia   
Lekár :MUDr. IVAN Ján
Sestra:BERGELOVÁ Anna
Telefón+421(0)584833333
e-mailbergelova.anna@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
Pondelok7:0012:3013:0015:30
Utorok7:0012:3013:0015:30
Streda7:0012:3013:0015:30
Štvrtok7:0012:3013:0014:30
Piatok12:3013:0015:30

 

Detská kardiologická ambulancia   
Lekár :MUDr. ZACHAROVÁ Marta
Sestra:REPÁKOVÁ Danka
Telefón+421(0)584833333
e-mailzacharova.marta@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
PondelokNeordinuje
UtorokNeordinuje
StredaNeordinuje
Štvrtok7:0012:3013:0015:30
PiatokNeordinuje

 

TaRCH ambulancia   
Lekár :MUDr. RUŽIAKOVÁ Vlasta
Sestra:ŠÁNDOROVÁ Vlasta
Telefón+421(0)584833333
e-mailruziakova.vlasta@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
PondelokNeordinuje
Utorok7:0013:0013:3015:30
Streda7:0013:0013:3015:30
Štvrtok7:0013:0013:3015:30
Piatok7:0013:0013:3015:30

 

Detská odborná ambulancia   
Lekár :MUDr. ČEPIŠÁKOVÁ Tatiana
Sestra:REPÁKOVÁ Danka
Telefón+421(0)584833333
e-mailcepisakova.tatiana@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
Pondelok7:0012:0012:3015:30
Utorok7:0012:0012:3015:30
Streda7:0012:0012:3015:30
Štvrtok7:0012:0012:3015:30
Piatok7:0012:0012:3015:30

 

RDG, CT, USG a Mamografia   
Lekár :MUDr. MOJŽIŠOVÁ Jana
Sestra:BREZNANÍK Peter
Telefón+421(0)584833333
e-mailbreznanik.peter@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
Pondelok7:0012:0012:3015:30
Utorok7:0012:0012:3015:30
Streda7:0012:0012:3015:30
Štvrtok7:0012:0012:3015:30
Piatok7:0012:0012:3015:30

 

Fyzioterapeutická a rehabilitačná ambulancia   
Lekár :MUDr. KARPENKO Sergej
Sestra:Mgr. ČELLÁROVÁ Martina
Telefón+421(0)584833333
e-mailcellarova.martina@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
PondelokRehabilitácie
Utorok7:0013:0013:3015:30
StredaRehabilitácie
ŠtvrtokRehabilitácie
PiatokRehabilitácie

 

Interná ambulancia   
Lekár :MUDr. SMUGALOVÁ Janka
Sestra:ŠOFRÁNKOVÁ Oxana
Telefón+421(0)584833333
e-mailsmugalova.janka@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
Pondelok7:0012:1512:4515:30
Utorok7:0012:1512:4515:30
Streda7:0012:1512:4515:30
Štvrtok7:0012:1512:4515:30
Piatok7:0012:1512:4515:30

 

Ambulancia bolesti   
Lekár :MUDr. VIGODOVÁ Tatiana
Sestra:ŠOFRÁNKOVÁ Noemi
Telefón+421(0)584833333
e-mailvigodova.tatiana@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
Pondelok7:0013:0013:3015:30
UtorokNeordinuje
StredaNeordinuje
ŠtvrtokNeordinuje
PiatokNeordinuje

 

Gynekologická ambulancia   
Lekár :MUDr. FILKOR Stanislav
Sestra:WEISZOVÁ Valéria
Telefón+421(0)584833333
e-mailfilkor.stanislav@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
Pondelok9:0011:0013:0015:00
Utorok8:0011:3012:3015:00
Streda9:0012:0013:0015:00
Štvrtok8:0012:0013:0015:30
PiatokNeordinuje

 

Hematologická ambulancia   
Lekár :MUDr. KUČÁKOVÁ Anna
Sestra:SIMANOVÁ Alena
Telefón+421(0)584833333
e-mailkucakova.anna@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
Pondelok7:0012:1512:4515:30
Utorok9:0012:1512:4515:30
Streda7:0012:1512:4515:30
ŠtvrtokNeordinuje
PiatokNeordinuje

 

Geriatrická ambulancia   
Lekár :MUDr. GANAJOVÁ Iveta
Sestra:Mgr. MIČKYOVÁ Katarína
Telefón+421(0)584833333
e-mailganajova.iveta@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
PondelokNeordinuje
Utorok8:0012:00
StredaNeordinuje
Štvrtok8:0012:00
PiatokNeordinuje

 

Kardiologická ambulancia   
Lekár :MUDr. GOMBALA Libor
Lekár :MUDr. URBANEC Karol
Sestra:
Telefón+421(0)948 152 611Objednávanie
e-mailgombala.libor@nsprevuca.sk
viac informácii o ambulancii
Ordinačné hodiny :Od : Do:Od:Do:
Pondelok7:0012:3013:0015:30
Utorok7:0012:3013:0015:30
Streda7:0012:3013:0015:30
ŠtvrtokNeordinuje
Piatok7:0012:3013:0015:30