Na druhú dávku očkovania dostanete pozvánku v SMS alebo e-maile z NCZI. Mala by vám prísť automaticky, v prípade vakcíny AstraZeneca 10 týždňov po prvej dávke, v prípade vakcíny Pfizer 4 týždne po prvej dávke. Na druhú dávku nie je potrebné sa prihlasovať znovu cez Čakáreň na stránkach ministerstva zdravotníctva. Vo veľmi zriedkavých prípadoch však k poslaniu SMS/e-mailu nedôjde, alebo sa vyskytne iná prekážka. Záleží nám na tom, aby Vám neušlo očkovanie druhou dávkou vakcíny proti ochoreniu COVID-19. Tento formulár je určený Vám, ak patríte do jednej z týchto kategórií:

– Od očkovania prvou dávkou vakcíny AstraZeneca uplynulo viac ako 12 týždňov (a prešiel bezprostredne nasledujúci víkend) a nedostali ste pozvánku na druhú dávku.

– Od očkovania prvou dávkou Pfizer uplynulo viac ako 5 týždňov.

– Dostali ste pozvánku na druhú dávku, ale nevyhovoval Vám termín.

Registrácia je jednoduchá. Záujemcovia o očkovanie druhou dávkou vakcíny vyplnia svoje osobné údaje a tiež informácie o dátume a mieste zaočkovania prvou dávkou. Následne vás bude Banskobystrický samosprávny kraj pozývať na očkovanie druhou dávkou do niektorého z ním zriadených očkovacích centier v kraji. O presnom termíne budete informovaní prostredníctvom SMS správy, e-mailom alebo telefonicky.

Upozornenie:

Na očkovanie je potrebné priniesť potvrdenie o zaočkovaní prvou dávkou.

Formulár nájdete kliknutím na tento link

Mobilným telefónom, alebo tabletom oskenovaním tohto QR kódu :

alebo kliknutím na náhľad formulára nižšie :

Print Friendly, PDF & Email