Važení pacienti,

naša nemocnica pre Vás pripravila možnosť nechať si predpísať lieky, bez nutnosti čakať u lekára na týchto ambulanciách :

 

AMBULANCIA LEKÁR
UROLOGICKÁ AMBULANCIA MUDr. BALOČKO Rastislav
NEUROLOGICKÁ AMBULANCIA MUDr. ŠMOTKOVÁ Zuzana
ORTOPEDICKÁ AMBULANCIA MUDr. IVAN Ján
HEMATOLOGICKÁ AMBULANCIA MUDr. KUČÁKOVÁ Anna
TaRCH MUDr. RUŽIAKOVÁ Vlasta
AMBULANCIA BOLESTI MUDr. VIGODOVÁ Tatiana

 

  • Upozornenie : Žiadateľ nesie plnú zodpovednosť za vyplnené údaje. Osobné údaje nie sú ukladané podľa zásad GDPR. V prípade zneužitia nesie trestnoprávnu zodpovednosť objednávateľ v súlade s platnou legislatívou Slovenskej republiky.

Postup objednania liekov :

  1. Kliknutím na link sa dostanete na stránku, kde si môžete objednať lieky. LINK
  2. Na stránku objednávania liekov je možné vstúpiť aj cez MENU – DOMOV – Objednávanie liekov
  3. Vyberiete si ambulanciu a kliknete na ňu.
  4.  Vyplníte formulár a odošlete. V jednom formulári je možné žiadať len jeden liek. Pri názve lieku uvádzajte informácie uvedené na obale lieku napr. Glucophage 1000mg retard
  5. V kolónke množstvo uveďte množstvo balení. Minimálne množstvo je jeden kus, maximálne množstvo päť kusov. Počet balení Vám môže upraviť lekár v súlade s legislatívou.
  6. Ak potrebujete viac liekov odošlete ďalší formulár.
  7.  V poli telefónny kontakt je potrebné nechať svoje telefónne číslo a my Vás budeme informovať o vystavení e-receptu.
  8.  Následne si môžete vyzdvihnúť lieky v lekárni.

 

UPOZORNENIE : 

Lieky na neurologickej ambulancií vypisuje lekár vždy každý štvrtok. V prípade, že lekár nepracuje budu e-recepty vystavené nasledujúci štvrtok.

Lieky na urologickej ambulancií vypisuje lekár vždy každý piatok. V prípade, že lekár nepracuje budu e-recepty vystavené nasledujúci piatok.

Lieky na ortopedickej ambulancií vypisuje lekár vždy každý štvrtok. V prípade, že lekár nepracuje budu e-recepty vystavené nasledujúci štvrtok.

Lieky na hematologickej ambulancií vypisuje lekár vždy každý pondelok. V prípade, že lekár nepracuje budu e-recepty vystavené nasledujúci pondelok.

Lieky na TaRCH ambulancií vypisuje lekár vždy každý štvrtok. V prípade, že lekár nepracuje budu e-recepty vystavené nasledujúci štvrtok.

 

Veríme, že budete s touto službou spokojní. Vedenie NsP n.o. Revúca.

Print Friendly, PDF & Email